Uzun yıllardan beri ticaret hayatının içinde olan SED Group 1986 yılında otomotiv yedek parça imalatı konusunda hizmete başlamıştır. Kendi bölgesine ve yurtdışı ihracatı ile birlikte yıllarca sektörde yer almıştır. Zamanla farklı sektörlerin cazibesi ile farklı yatırımlarda bulunarak Elektronik ve İnşaat sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. 1999 yılından günümüze Bilgisayar ve Bileşenleri konusunda Satış, Servis ve Yedek parça konusunda hizmetlerine de devam etmektedir.


Başladığımız günden bu güne 2. jenerasyonun yönetimini yaptığı firmamız 30 senelik piyasa ve ticaret alanındaki deneyimlerini siz değerleri müşterilerimiz ile paylaşmak adına 2014 yılı itibari ile E-Ticaret konusunda Multi Store kapsamında yatırım kararı almıştır.


Hepsiavucunda.com alan adı ile sizlerle buluşan sanal mağazamız sizlerin tüm isteklerini ek uygun fiyata ve en kaliteli ürünleri sunmak için sürekli çalışma içersindedir. Ürünlerinin belli kısmını stoklu ve belli kısmını alanında uzman ithalatçı ve toptancılardan tedarik etmek suretiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak firmamızın  temel ilkeleri arasındadır.


Her geçen gün sizlerin memnuniyetini arttırmak adına sürekli kendimizi yeniliyor olacağız.


Keyifli alışverişler dileriz


Saygılarımızla.